به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

۲۱ هزار بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمندزاهدان توزیع شد – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، پیش از ظهر امروز مراسم اهدای ۲۱ هزار بسته لوازم التحریر، سه هزار دست لباس فرم مدارس و ۱۰ هزار عدد ماسک، هدیه مقام معظم رهبری به دانش آموزان نیازمند با حضور سردار محمد کرمی، فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور، سردار امان الله گشتاسبی، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان و حمید رضا رخشانی، مدیرکل آموزش و پرورش استاندر مدرسه دخترانه صدیقه اطهر (س) زاهدان برگزار شد.

مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، اظهار داشت: خوشبختانه در سال‌های اخیر برنامه‌های مشترکی بین دستگاه تعلیم و تربیت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه دانش آموزی، فرهنگیان و مدارس اجرا شده است.

حمید رضا رخشانی افزود: ضرورت همکاری و تعامل سایر نهادها و سازمان‌ها با دستگاه تعلیم و تربیت استان سیستان و بلوچستان در شرایط فعلی مورد انتظار است.

وی بیان کرد: در حوزه‌های ساخت و ساز، تجهیزات، امکانات، موضوع جذب و نگهداشت دانش آموزان، سپاه اقدامات فراوانی را انجام داده و این همکاری‌ها کماکان ادامه دارد.

وی تصریح کرد: همه این اقدامات با هدف ارتقا شاخص‌های آموزشی و پرورشی در حال انجام است که نتایج خوب و ارزنده‌ای به دنبال داشته و دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code