به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

۱۸ واحد صنفی متخلف در خراسان جنوبی پلمب شد – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، ناصر خوش خبر شامگاه یکشنبه در جمع رسانه‌های گروهی با اشاره با آخرین وضعیت طرح فاصله گذاری اجتماعی بیان کرد: در راستای اجرای این طرح از ورود ۵۰۵ دستگاه که از دیگر استان‌ها قصد سفر به خراسان جنوبی را داشتند، جلوگیری شده است.

وی پلاک خودروها، بیمه و کارت ملی ملاک‌های تعیین شده برای تشخیص بومی بودن افراد دانست و افزود: از زمان اجرای طرح تاکنون شاهد کاهش ۲۸ درصدی مصرف سوخت بوده ایم.

خوش خبر اظهار کرد: بر اساس این طرح اصناف به سه دسته اعم از اصناف خدمت رسان، عرضه کنندگان مواد غذایی و جایگاه‌های سوخت تقسیم بندی می‌شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ۱۸ واحد صنفی متخلف در استان پلمب شده است.

وی بیان کرد: آن دسته از واحدهای صنفی غیر ضروری مانند آرایشی و بهداشتی، کیف و کفش، پوشاک و موبایل در صورت تخلف اعمال قانون، واحد صنفی آنها پلمب می‌شود.

خوش خبر با بیان اینکه ۲۵ تیم بازرسی و نظارت بر تعطیلی واحدهای صنفی نظارت دارند، اظهار کرد: امید است شهروندان با همکاری هرچه بیشتر در اجرای این طرح باعث قطع زنجیره کرونا شوند.

وی بیان کرد: طرح فاصله گذاری اجتماعی از ساعت صفر بامداد جمعه هشتم فروردین ماه، عوامل کنترلی در ۱۱ محور خراسان جنوبی مستقر شده اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code