به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

یکی از طلاب حوزه علمیه ورامین به لباس مقدس روحانیت ملبس شد – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، ظهر شنبه و همزمان با عید سعید غدیر خم، یکی از طلاب حوزه علمیه با حضور آیت الله سید مرتضی محمودی، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در ورامین به لباس مقدس روحانیت ملبس شد.

محمودی ضمن عرض تبریک به حجت الاسلام نکوئیان، وظیفه روحانیت را در تبلیغ دین و صیانت از ارزش‌های اخلاقی بسیار خطیر و حساس دانست و اظهار داشت: ما در کشورمان بیش از هر چیزی نیازمند فراهم کردن تحصیل و تربیت دانشمندانی در حوزه هستیم.

وی با بیان اینکه روحانیت شیعه سختی‌های مختلفی کشیدند تا اینکه معارف حقه را به مردم انتقال دهند گفت: کسانی که امروز به لباس روحانیت ملبس شدند در حقیقت شناسنامه جدیدی را انتخاب کردند و هیچ مقامی بالاتر از این نیست که انسان در مسیر اهل بیت (ع) قرار گیرد و جامه رسمی روحانیت را به تن کند.

امام جمعه ورامین عنوان داشت: لباس روحانیت برای همیشه است و خاتمه‌ای ندارد و طلاب باید حرمت آن را داشته باشند و وقتی روحانیون می‌توانند آبرومند زندگی کنند چرا باید دنبال این و آن برویم.

محمودی بیان داشت: خداوند در قرآن از حضرت محمد (ص) با جلال و شکوه یاد می‌کند و برای پیامبر اسلام (ص) حرمت ویژه‌ای قائل است و به جان او قسم یاد می‌کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code