به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

کار جانشین استراماچونی سخت و نقش هواداران مهم است – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

محمدرضا مهرانپور در گفتگو با خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز اظهار داشت: از اتفاقاتی که برای استقلال افتاد بسیار متاسفم و باز این سئوال برای من پیش می‌آید که چرا باید هرگاه این تیم اوج می‌گیرد، انبوهی از مشکلات بر آن حادث می‌شود. دیگر نمی‌توانم به خودم بگویم همه اینها اتفاقی است و احتمالا دستهایی در کار است تا این تیم نتیجه نگیرد و قهرمان نشود.

وی افزود: این اولین بار در سالهای اخیر نیست که تیم اوج گرفه استقلال را به هم می‌ریزند و آن را وارد حاشیه می‌کنند. نمی‌دانم این شرایط تا کی ادامه دارد.

پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد: گمان می‌کنم باید به خودمان بقبولانیم که دیگر «استرا»یی در کار نیست و استقلال باید راهش را بدون او ادامه دهد. ما نباید بیکار بنشینیم و تکلیف این تیم باید هرچه زودتر مشخص شود. اگر استراماچونی آمدنی بود تا حالا آمده بود.

مهرانپور خاطرنشان ساخت: البته این را هم باید گفت که این استقلال در نیم فصل اول آنقدر خوب بود که انتظار از آن بالا رفته و هر فردی جانشین استراماچونی شود کارش بسیار سختی است. این تیم روزهای دشواری را در نیم فصل دوم پیش رو دارد و نقش هواداران آن بسیار پررنگ است. هواداران باید از جانشین استراماچونی و مجموعه تیم حمایت کنند تا این بحران پشت سر گذاشته شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code