به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

کارگاه‌های توسعه و خدمت‌رسانی ‌در سیستان و بلوچستان برپاست‌ – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش تامین خبر تک چیز به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، احمدعلی موهبتی در جلسه ارزیابی روند اجرای مصوبات محرومیت‌زدایی منطقه بلوچستان که با حضور بابک دین‌پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور در فرمانداری خاش برگزار شد، اظهار داشت: با نگاه بلند رهبر معظم انقلاب و تلاش‌های مستمر و مجدانه دولت هیچ دری به سمت سیستان و بلوچستان بسته نیست و کارگاه‌های توسعه و خدمت‌رسانی در نقاط مختلف این استان برپاست.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: تمام دلسوزان نظام اسلامی به توسعه همه جانبه سیستان و بلوچستان دلبسته‌اند و ما در «سیل همدلی» تعامل یکپارچه مردم با مسئولان شاهد رشد پرشتاب خدمت‌رسانی به آسیب‌دیدگان و خانوارهای نیازمند بلوچستان بودیم.

استاندار یکی از فرصت‌های خوب دولت برای کمک به مرزنشینان استان را اختصاص سهمیه ۱۵۰۰ لیتری فروش سوخت در بورس عنوان کرد که باید این امر محقق و ۲۰ درصد از سود آن را به حساب مرزنشینان واریز شود.

وی اظهار داشت: در مباحث مختلف صنعتی، اشتغال‌زایی، تولید و اکتشاف معادن شاهد اجرای مگا پروژه‌هایی هستیم که چهره سیستان و بلوچستان را متحول خواهند ساخت.

موهبتی ادامه داد: علاوه بر آن نیز در بخش‌های دیگر شاهد پویایی و ارتقای شاخص‌های خدمت‌رسانی به مردم سیستان و بلوچستان هستیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code