به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

ژاوی: پرسپولیس را آنالیز می‌کنیم/ دیگر جایی برای اشتباه نیست – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، در یکی از دیدارهای هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا و از گروه چهارم، تیم سپاهان ایران موفق شد تیم السد قطر را با نتیجه ۲ بر یک شکست بدهد. السد با این باخت در گروه خود دوم شد و باید در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف پرسپولیس ایران برود.

«ژاوی هرناندز» سرمربی اسپانیایی تیم السد باوجود این باخت، از عملکرد بازیکنان تیمش تمجید کرد.

وی گفت: در این دیدار با بازیکنان ذخیره بازی کردیم و به بازیکنان اصلی استراحت دادیم. همچنین فرصتی بود تا بازیکنان ذخیره خودشان را ثابت کنند.

سرمربی تیم السد تاکید کرد: بازی خوبی انجام دادیم اما دو اشتباه باعث شد گل دریافت کنیم. این فوتبال است. ما جنگیدیم و شکست خوردیم. به بازیکنان و تیم السد افتخار می کنم. این آزمون خوبی برای بازیکنانی است که بازی نمی کنند.

ژاوی در پاسخ به این سئوال که آیا از اشتباهات فردی بازیکنانش نمی ترسد؟ تصریح کرد: من دائما از اشتباه بخصوص اشتباه بازیکنانم نگران هستم و می ترسم. باید از اشتباهاتمان درس بگیریم چرا که تیم هایی مثل النصر، العین و سپاهان تیم های خوبی هستند. جزئیات است که تفاوت ها را رقم می زند. باید اشتباهاتمان را کنترل کنیم چرا که دیگر جایی برای اشتباه وجود ندارد.

سرمربی السد در پایان درباره دیدار این تیم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا (پرسپولیس) گفت: تمام تیم هایی که در آسیا حضور دارند تیم های قدرتمندی هستند. امکان انتخاب حریف را نداریم. حریف بعدی را مطالعه و آنرا آنالیز می کنیم چرا که تمام تیم ها خوب بازی می کنند. از اینکه می توانیم در این رقابت ها حضور داشته باشیم هیجان زده هستیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code