به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

پیشبرد اهداف شهر در حوزه‌های مختلف نیازمند ارتقاء فرهنگ عمومی است – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، امیر شاکری، ظهر امروز در دومین نشست هم اندیشی مباحث فرهنگی در شهرداری حمیدیا اظهار داشت: فرهنگ عمومی یکی از مسائلی است که از دیرباز مورد توجه بوده و امروزه به دلیل تأثیر و اهمیت این موضوع در جامعه بیش از پیش مورد توجه مسئولان و مردم قرارگرفته است.

شهردار حمیدیا با بیان اینکه برای پیشبرد اهداف شهر باید به دنبال ارتقا فرهنگ عمومی در سطح شهر باشیم، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه فرهنگ عمومی عرصه‌ای فرا بخشی است، هر گونه بهبود و ارتقا در آن نیازمند آگاهی، حساسیت و عزم و اراده عمومی است.

وی با توجه به نقش سازنده مساجد و روحانیون در حوزه فرهنگی عنوان کرد: شهرداری حمیدیا در این دوره در نظر دارد با همکاری و تعامل سازنده‌تر با ائمه جماعات در این حوزه، گام‌های اساسی بردارد.

شاکری در این نشست گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده در شهرداری حمیدیا ارائه کرد.

رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد نیز در این نشست با اشاره به اینکه با وجود تغییرات جدی در مسائل و موضوعات فرهنگی و چگونگی مواجه با آن نیاز به همکاری و تعامل همه سازمانها و نهادها دارد، افزود: استفاده از مشاورین مجرب و اسلامی در حوزه‌های مختلف از جمله حل اختلافات خانوادگی، اعتیاد، استفاده مناسب از فضای مجازی، ازدواج سالم و … در مساجد برای عموم مردم بسیار مناسب و کاربردی است.

وی از شهرداری حمیدیا به واسطه ابتکار در برگزاری این نشست‌ها و پیگیری امور فرهنگی شهر تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این جلسه هر یک از حاضران به ارائه نقطه نظرات خود در حوزه مسائل فرهنگی پرداختند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code