به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

وقوع ۸ مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی طی یک روز در همدان – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

محمدرضا بیاناتی در گفتگو با خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز اظهار کرد: طبق اعلام مرکز کنترل و فرماندهی عملیات، ۱۳ عملیات اطفای حریق و ۴ عملیات امداد و نجات و حاصل تلاش فرشتگان نجات همدان در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان گفت: شهروندان همدانی دیروز ۴۶۲ مرتبه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته‌اند که از این تعداد ۱۷ مورد منجر به عملیات شده است.

بیاناتی با بیان اینکه ۱۵ تماس برای مشاوره و راهنمایی برقرارشده است، گفت: تماسهای برقرار شده با سامانه ۱۲۵ همدان علاوه بر مواردی که منجر به عملیات و مشاوره شده شامل ۴۷ تماس اشتباه بوده و متأسفانه ۳۸۳ مورد از تماس‌ها نیز ایجاد مزاحمت بوده است.

بیاناتی اضافه کرد: عملیات انجام شده در این مدت ۱۳ مورد آتش سوزی شامل ۲ مورد حریق مخروبه در خیابان شریعتی و میرزاده عشقی، حریق لاستیک در بلوار نجفی، حریق ضایعات در صدف و ۸ مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی در بلوار ارتش، بلوار بعثت ۲ مورد، ۱۸ متری ابوذر، بلوار ارم ۳ مورد و میدان سپاه بوده است.

وی گفت: همچنین ۴ مورد عملیات امداد و نجات نیز شامل نجات افراد محبوس شده در آسانسور در سبدبافان، ۲ مورد نجات حیوانات در سبزه میدان و خیابان شریعتی و مهار حیوانات در خاکو بوده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان عنوان کرد: تعداد ۲ نفر نجات یافته طی این عملیات گزارش شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code