به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

نیازمندان سقزی در ایام عید غدیر خم اطعام می شوند – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، حجت‌الاسلام برومند رازیانی عصر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های عید غدیر خم ضمن گرامیداشت دهه ولایت و عید غدیر، اظهار داشت: روز عید غدیر خم بهترین موقعیت برای تبیین اهداف بلند غدیر در جامعه به ویژه آشنا شدن نسل جوان است، چرا که غدیر، مهم‌ترین واقعه اسلام و همان بنا نهادن ولایت و رهبری در جامعه اسلامی است.

حجت‌الاسلام رازیانی با تاکید بر اهتمام بیشتر نسبت به بزرگداشت عید غدیر، تاکید کرد: باید دهه امامت و ولایت با برگزاری برنامه‌های جذاب و متناسب با شرایط خاص کرونا در محور فعالیت‌های شهرستان قرار گیرد.

وی بر ضرورت توسعه و ترویج فرهنگ غدیر تاکید کرد و گفت: می‌توان با الگوبرداری از خط و مشی فرهنگ وحدت بخش غدیر در مقابل توطئه‌های دشمنان اسلام ایستادگی کرد.

وی افزود: این ایام بهترین ایام برای تبیین جایگاه والای ولایت در جامعه اسلامی است از این رو همکاری و همدلی دستگاه دولتی و غیر دولتی و مردم در برگزاری برنامه‌های متنوع و فرهنگی، هنری با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی ویژه گرامیداشت عید سعید غدیر خم ضروری است.

وی گفت: هیئت‌های مذهبی، جامعه روحانیت، تشکل‌های فرهنگی و دینی برنامه‌های خودشان را از طریق فضای مجازی در اختیار عموم مردم قرار خواهند داد

رازیانی مهم‌ترین برنامه‌های دهه ولایت که به صورت محوری مائده غدیر عید همدلی نامیده شده است اطعام غذای گرم به نیازمندان و توزیع در مناطق حاشیه، برگزاری محفل مجازی انس با قرآن، پخت نان در نانوایی‌ها و توزیع رایگان در مناطق حاشیه، برگزاری مسابقات فرهنگی، را نام برد.

وی در ادامه به ماه محرم اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به شرایط کشور و شیوع ویروس کرونا امسال عزاداری به فرموده رهبر معظم انقلاب با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code