به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

ملی‌پوشان به لیگ رونق داده‌اند/ برنامه‌های علی نژاد تداوم یابد – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

حسین اوجاقی ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز افزود: لیگ برتر در شرایط فنی خوبی برگزار می‌شود. حضور هشت تیم در دو گروه باعث شده رقابتهایی جذاب و سطح بالایی را شاهد باشیم. دور رفت تمام شده و با آغاز دور برگشت، تیم‌ها برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی تلاش می‌کنند. ضمن اینکه نفرات ملی پوش در تیم‌های مختلف حضور دارند و همین موضوع باعث رونق لیگ شده است.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: فلسفه لیگ در کنار مباحث مالی که بخشی از هزینه‌های قهرمانی ورزشکاران را تأمین می‌کند، کمک به رشد و پیشرفت ووشو کشور است. در واقع ووشوکارانی که از نقاط مختلف کشور در این مسابقات حضور دارند، فرصت مبارزه و ارائه توانایی‌های خود را در میدانی به مراتب بزرگ‌تر و شرایط متفاوت از قهرمانی کشور پیدا می‌کنند.

وی در مورد انتخاب رئیس فدراسیون به عنوان معاون وزیر گفت: این موضوع را به فال نیک می‌گیریم، ووشو نزدیک به ۱۵ سال با مدیریت فکورانه دکتر علی نژاد موفقیت‌های بزرگی را بدست آورد. عناوینی که اکنون برای ووشو ایران به خاطره تبدیل شده، روزی آرزوی ما بود. بدون شک نقش علی نژاد به عنوان سکان دار این مجموعه خیلی پررنگ است. ولی معتقدم نباید برنامه‌های ووشو تغییر کند. استراتژی که به کسب افتخار انجامیده باید تداوم پیدا کند و هر شخص دیگری هم که قرار شد، رئیس فدراسیون شود باید از این استراتژی پیروزی کند.

اوجاقی در مورد پارس جنوبی هم گفت: ما امسال سعی کردیم به بومی‌ها بیشتر میدان بدهیم و در کنار آنها از چند عضو تیم ملی هم بهره ببریم. بر همین اساس هم ووشوکاران بوشهری در تیم ما نسبت به سالهای قبل بیشتر هستند. سال قبل نایب قهرمان شدیم و تلاش داریم در این دوره عنوان قهرمانی را کسب کنیم ولی واقعیت این است که کار سختی پیش رو داریم. تیم‌های پاس ناجا و دانشگاه آزاد میفیت بالایی دارند و در این مسیر رقیب جدی ما هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code