به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

عجیب ترین سال فوتبال را تجربه کردیم/ ممکن است هر اتفاقی رخ بدهد – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

علی چینی در گفتگو با خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز اظهار داشت: در سالی که می‌توان آن را عجیب ترین سال کشور دانست، فوتبال هم از غافله عقب نماند تا یک سال فوتبالی بسیار عجیب را تجربه کرده باشیم. سالی که در آن تغییرات و بلاتکلیفی از سطح فدراسیون تا همه تیم های لیگ برتر موج می‌زند.

وی افزود: شاید دیگر سال ۹۸ برای فوتبال ایران تکرار نشود. در این سال ما از استعفای رییس فدراسیون و اتفاق عجیبی که برای اساسنامه این سازمان مستقل افتاد دیدیم تا لیگی عجیب و مملو از تغییرات برای همه تیم ها. این تعطیلی و بلاتکلیفی هم که کار را تکمیل کرد.

مربی پیشین آبی پوشان بیان در خصوص انتخاب اسکوچیچ برای تیم ملی خاطرنشان ساخت: در سال عجیب فوتبالی باید این انتخاب عجیب را هم شاهد باشیم. بدون آن که بخواهم توانایی های اسکوچیچ را زیر سئوال ببرم باید بگویم ایشان قطعا بهترین انتخاب برای تیم ملی نبود و به نظر می رسد انتخاب او از دیگر گزینه ها راحت تر بود.

ملی پوش فوتبال گفت: همین که آقای اسکوچیچ از راه درستی به تیم ملی نیامد نشان می‌دهد  خیلی هم حرفه‌ای نیست. خیلی ها این حرف را زدند و من هم تاکید می کنم اگر ایشان قصد نشستن روی نیمکت تیم ملی را داشتند بهتر بود با تیم صنعت نفت صادقانه تر برخورد می کرد.

چینی به تعطیلی حادث شده بر فوتبال اشاره کرد و گفت: این تعطیلی هم سال عجیب فوتبال را تکمیل کرد و به قول معروف فوتبال ما در سال ۹۸ گلی بود که به سبزه هم آراسته شد. 

پیشکسوت فوتبال گفت: اگر جای مسئولان فدراسیون بودم این فصل را کلا کنسل اعلام می کردم تا هم باشگاه ها و هم خود فدراسیون با فراغ بال بیشتری به زیرساخت سازی بپردازند. اگر این فصل تعطیل نشود و بخواهیم در مدت زمانی کم به صورت فشرده آن را به اتمام برسانیم، تنها به سَمبل کاری کرده‌ایم. حتی اگر این تعطیلی دو ماهه هم برای فوتبال اتفاق نمی‌افتاد باز هم ما زمان کافی برای اتمام به موقع لیگ نداشتیم و برنامه مان فشرده بود. چه رسد به الان که این تعطیلی هم ایجاد شده است.

وی با حمایت از برگزار نشدن مسابقات فوتبال و تمرینات تیم ها بیان داشت: فوتبال از جان مردم و سلامت جامعه مهم تر نیست و تعطیلی آن بهترین تصمیم در این فضای ملتهب حاکم بر جامعه می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code