به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

ضرورت حمایت از کاندیداهای کارآمد و انقلابی در انتخابات شوراها – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش تامین خبر تک چیز، مسعود کریمی در سخنانی با اشاره به اینکه برای انتخابات سال ۱۴۰۰ حضور جدی و مؤثری خواهیم داشت، گفت: نگاه دقیق و علمی به بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شورای شهر در خرم آباد و دیگر شهرستان‌های استان خواهیم داشت.

وی اظهار کرد: کارگروه «یاوران اصلح» با لبیک به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص تلاش برای برگزاری انتخابات پرشور و انتخاب افراد اصلح پایه گذاری شد و در انتخابات سال گذشته مجلس شورای اسلامی توانست عملکرد نسبتاً مطلوب و رضایت بخشی از خود به اجرا در آورد.

دبیر کارگروه یاوران اصلح لرستان افزود: این کارگروه از سوی تشکل اسلامی دانشجویان و فارغ التحصیلان لرستان که دارای قدمت ۳۰ ساله در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی است پایه گذاری شده و تلاش دارد بتواند زمینه ورود افراد اصلح، کارآمد و انقلابی را به مناصبِ خدمت رسانی مهیا کند.

کریمی بیان کرد: تیم تخصصی این کارگروه متشکل از جوانان صاحب‌نظر در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، رسانه‌ای و اقتصادی گرد هم آمده‌اند و تلاش دارند در انتخابات آتی شورای شهر صلاحیت‌های فردی، تخصصی و کاری کاندیدای شورای شهر را به طور دقیق و هوشمندانه بررسی و در نهایت افراد اصلح را به مردم معرفی کنند.

وی با اشاره به اینکه همواره بخشی از انتقادات و نارضایتی‌های عمومی ناشی از عملکرد شورای اسلامی شهرها بوده است گفت: این کارگروه پروژه‌هایی طراحی کرده است تا بعد از طی کردن مراحل مختلف کاندیداها را مورد ارزیابی و پایش قرار دهد و در نهایت از آنها برای شرکت در انتخابات، حمایت و همراهی لازم را خواهد داشت.

دبیر کارگروه یاوران اصلح لرستان تصریح کرد: در انتخابات ریاست جمهوری نیز برنامه‌های متنوعی در حوزه فرهنگی و علمی از سوی کارگروه در حال طراحی است که به اطلاع مردم خواهد رسید.

کریمی تصریح کرد: از آنجا که وظیفه اصلی این کارگروه در درجه اول کار علمی و فرهنگ سازی برای مشارکت حداکثری و آگاهانه مردم در انتخابات است، لذا ستاد انتخاباتی یاوران اصلح از همین حالا و بدون تبلیغ برای کاندید خاصی شروع به فعالیت خواهد کرد و تنها در زمان قانونی تبلیغات انتخاباتی اسامی نامزدهای اصلح را اعلام خواهد کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code