به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

شبکه «شاد» به حدود ۱۰ میلیون نصب رسید – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش تامین خبر تک چیز، محسن حاجی میرزایی در پیامی با انتشار عکسی از مشارکت والدین در امر آموزش، اظهار داشت: یک پدر مهربان از چادرنشین‌های عشایر «در میان خراسان جنوبی» ایران سرفراز در حال نصب برنامه شاد برای فرزندش.

وی افزود: شبکه شاد به حدود ۱۰ میلیون نصب در دهمین روز اعلام رسیده است.

‌بنا براین گزارش همچنین مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هزینه تماس با مرکز راهنمای شبکه آموزشی دانش‌آموزان (شاد) مانند تلفن ثابت شهری است.

‌مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در این اطلاعیه اعلام کرد: با توجه به راه‌اندازی شبکه آموزشی دانش‌آموزان (شاد) از ۲۱ فروردین سال جاری و امکان ثبت‌نام معلمان و دانش‌آموزان دوره دبستان و تشکیل کلاس‌ها و گروه‌های آموزشی، ممکن است برخی از کاربران در هنگام ثبت‌نام در این شبکه با مشکلاتی مواجه شوند.

در این راستا مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در دو مرحله پاسخ به سوالات متداول در خصوص شبکه آموزشی دانش‌آموزان (شاد) را منتشر کرده است و در آن به پرسش‌های متداولی که ممکن است کاربران با آن مواجه شوند را پاسخ داده است. همچنین شماره تلفن ۴۳۰۸۱ برای پاسخگویی به مشکلات کاربران در نظر گرفته شده است و هزینه تلفن داخل شهری و بین استانی دریافت می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code