به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

سامانه بارشی فردا وارد خوزستان می‌شود – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

محمد سبزه زاری در گفت‌وگو با خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز بیان کرد: در بررسی نقشه‌های پیش‌یابی از امروز با تأثیر سامانه ناپایدار به تدریج افزایش ابر و بارش‌های پراکنده همراه با تندباد لحظه‌ای و وزش باد شدید در استان آغاز می‌شود.

وی افزود: سپس با تقویت این سامانه از فردا تا اواخر روز شنبه شاهد رگبار و رعد و برق، تندبادهای لحظه‌ای، وزش باد شدید، بارش برف در ارتفاعات و احتمال ریزش تگرگ در مناطق شمال، شمال شرق و شرق استان خواهیم بود.

سبزه زاری با بیان اینکه بارش در بقیه مناطق استان با شدت کمتر و به صورت نقطه‌ای پیش‌بینی می‌شود، خبر داد: از امروز در شهرهای آبادان و بستان و نواحی از مرکز استان در ساعاتی از بعد از ظهر به علت وزش باد شدید احتمال برخاستن گرد و خاک وجود دارد.

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان اظهار کرد: از امروز تا روز یکشنبه شمال خلیج فارس مواج و در بعضی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق خواهد بود.

وی گفت: در شبانه‌روز گذشته اهواز و بستان با ۲۵.۷ و ایذه با ۲.۵ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط گزارش شده‌اند؛ در شبانه‌روز گذشته حداکثر دمای اهواز به ۲۵.۷ و حداقل به ۶.۹ درجه سانتی‌گراد رسیده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code