به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

ساختار شکلی هسته‌های گزینش باید بازنگری شود – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، حسین همراهی ظهر شنبه در جلسه تجلیل از اعضای هسته گزینش استانداری تهران که با حضور انوشیروان محسنی بند پی، استاندار تهران برگزار شد اظهار داشت: از مشکلات عمده گزینش نبود پست سازمانی برای ارتقا کارکنان این حوزه است و در هسته‌های گزینش هنوز پست رئیس اداره دیده نمی‌شود و با توجه به شرایط موجود هسته گزینش استانداری تهران مستعد یک اداره کل است.

همراهی با بیان اینکه امروز اصلاح ساختار در هسته گزینش بسیار حائز اهمیت است گفت: ساختار شکلی هسته‌های گزینش باید بازنگری شود و تخصیص بودجه مستقل می‌تواند وابستگی هسته‌های گزینش را به برخی معاونت‌ها کمرنگ کند و این عمل نوعی استقلال رأی را به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه فرمان تاریخی امام در گزینش یادگاری گران سنگی بود که فضای گزینش در آن مقطع را دچار تحول کرد عنوان داشت: امام در شرایط جنگ که تمام تمرکز کشور بر جنگ بود با صدور فرمان تاریخی شالوده گزینش را بنیاد نهاد.

دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت کشور گفت: اعضای گزینش ملزم به رعایت حقوق شهروندی هستند و نباید وابستگی‌های سیاسی و جناحی را در گزینش افراد لحاظ کنند و رعایت اصل مدارا با مردم یکی از اصول راهبردی مدنظر گزینشگران است و نباید این تصور برای کارکنان پیش بیاید که از گزینشگران حساب ببرند.

وی در پایان گفت: رعایت جانب انصاف در گزینش باید مدنظر گزینشگران قرار گیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code