به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

زیرگذر شهید کشوری ایلام ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، طالب صادقیان عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید استاندار ایلام از پروژه‌های شهری ایلام، ضمن قدردانی از استاندار ایلام بابت حمایت و مساعدت با مجموعه مدیریت شهری اظهار کرد: مدت زمان پیش بینی شده برای اجرای زیرگذر شهید کشوری که هم اکنون ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ۱۸ ماه بوده که عملیات اجرایی آن از آذرماه ۹۸ آغاز شده و قصد داریم با همکاری پیمانکار پروژه و مجموعه نظارت این پروژه را زودتر از موعد مقرر و سر یکسال به اتمام برسانیم.

شهردار ایلام افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر آمادگی تفاهم با مالکین املاک باقی مانده در محدوده زیرگذر شهید کشوری را اعلام داشته وپذیرای شهروندان عزیز هستیم.

استاندار ایلام از پروژه‌های سه فاز سیلبند مدرس و فاز سوم بام ایلام نیز بازدید و در جریان روند پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها قرار گرفت.

قاسم سلیمانی دشتکی ضمن تقدیر از فعالیت‌های مثبت مجموعه شهرداری ایلام اظهار کرد: تسریع در روند اجرای پروژه‌ها همراه با در نظر گرفتن مسائل فنی باید مد نظر شهرداری قرار گیرد و همچنین مقدمات کار برای تفاهم با مالکینی که در محدوده زیرگذر شهید کشوری دارند، فراهم شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code