به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

زلزله اشنویه خسارت جانی در پی نداشته است – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

امیرعباس جعفری در گفتگو با خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز در خصوص آخرین جزئیات زمین لرزه اشنویه اظهار داشت: این زمین لرزه خسارت جانی در پی نداشته و خسارت‌های بسیار جزئی روستایی در روستاهای کانون زلزله در بین مناطق اشنویه و سیلوانا محتمل است.

وی با بیان اینکه در این زمین لرزه خسارات وارده شده به منازل بیشتر در بخش روستایی است عنوان کرد: امکان وجود تلفات جانی در این زلزله وجود ندارد ولی احتمال دارد که برخی منازل روستایی خسارت ببینند.

جعفری خاطر نشان کرد: تیم‌های ارزیاب هلال احمر، اورژانس و نیروهای امدادی در حال اعزام به محل حادثه هستند و تیم‌های مدیریت بحران به صورت آماده‌باش قرار دارند.

مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی با اشاره به احتمال پس لرزه‌های این زمین لرزه عنوان کرد: با توجه به اینکه این زمین لرزه در بیشتر شهرهای جنوبی استان احساس شد همه فرمانداران استان نیز در حال آماده‌باش بوده و وضعیت تحت کنترل است.

جعفری با توصیه به مردم در خصوص حفظ خونسردی و رعایت موارد ایمنی را گفت: توصیه می‌شود مردم نیز با توجه به پس لرزه‌های احتمالی تمامی جوانب احتیاط را رعایت کرده و خونسردی خود را حفظ کنند.

وی افزود: شرکت گاز استان در اطلاعیه‌ای از شهروندان خواسته است تا لوله‌های بخاری را که احتمال جابجایی و بازشدن آنها وجود دارد، بررسی دقیق کنند.

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۴.۹ ریشتر، ساعت ۲۱:۳۷ امشب، بین شهرستان‌های اشنویه و ارومیه را لرزاند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code