به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

رفع دغدغه های مردم باید اولویت دستگاه های اجرایی رشت باشد – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، علی فتح اللهی عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری رشت در فرمانداری این شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان تبریک ایام و ١٧ مرداد روز خبرنگار، گفت: سر لوحه همه کارها تلاش و اثر گذاری در روند کاری است.

وی با بیان اینکه در حساس‌ترین برهه زمانی جمهوری اسلامی قرار داریم، افزود: دشمنان از هر حربه‌ای برای دور کردن ملت ایران از آرمان‌های خود استفاده می‌کنند. مسئولان به عنوان یک خدمتگذار باید به آحاد مردم بهترین خدمات را ارائه دهند.

فرماندار رشت با بیان اینکه اگر عملکرد و نگاه ما انقلابی باشد قطعاً کمتر شاهد مشکل در جامعه خواهیم بود، گفت: باید تلاش کنیم از مسیر مسئولیت خود خارج نشویم.

وی به تلاش دولت با وجود به رغم وجود مشکلات، فشارها و تحریم‌ها اشاره و تصریح کرد: با وجود محدودیت‌های اعتباری شاهد اجرای پروژه‌های ملی در شهرستان رشت هستیم.

فتح اللهی با تأکید بر ضرورت فرهنگ سازی در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی شهروندان، بیان کرد: در فضای اداری نباید بدون ماسک فردی حضور داشته باشد.

وی با بیان اینکه احترام به ارباب رجوع در ادارات باید سرلوحه قرار گیرد، خاطر نشان کرد: تکریم ارباب رجوع وظیفه مسئولان و کارکنان دستگاه‌های اجرایی است.

فرماندار با اشاره به اینکه بیان کمبودها و وجود نقص هدف اصلی برگزاری شورای اداری است، افزود: رفع دغدغه مردم باید مهم‌ترین اولویت دستگاه‌های اجرایی شهرستان باشد.

وی با تأکید بر اینکه مسئولان دستگاه‌ها باید برای جذب اعتبارات را در اولویت قرار داده و تلاش کنند، تصریح کرد: در اجرای کیفی و انتخاب پیمانکار باید دقت شود و باید از ظرفیت نمایندگان استان در مجلس برای جذب اعتبارات ملی استفاده شود.

اجرای ۱۳۵ میلیارد تومان پروژه در حوزه برق شهرستان رشت

مدیر امور توزیع برق رشت در ادامه این جلسه با اشاره به اینکه این شهرستان دارای ۵۵۰ هزار مشترک برق است، اظهار کرد: افزایش مصرف برق در تابستان یکی از دغدغه‌های اساسی است تلاش می‌کنیم کمترین خاموشی‌ها را داشته باشیم.

هدایتی نژاد در ادامه با اشاره به اینکه ۱۳۵ میلیارد تومان طرح و پروژه در حوزه برق شهرستان رشت اجرا شد، افزود: یکی از کارهای خوب شرکت توزیع جایگزینی سیم‌های مسی با کابل خود نگهدار است که بسیاری از مشکلات حل می‌کند.

وی با بیان اینکه در شهرستان رشت ٣٠٠ کیلومتر کابل کشی در فاز نخست به زود اجرا خواهیم کرد، گفت: علی رغم همه پیگیری‌ها ضعف برق و اصلاح شبکه‌ها در زمان پیک مصرف با مشکل مواجه هستیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code