به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

رطوبت ۹۳ درصدی در شادگان/ شرجی در خوزستان کاهش می یابد – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

محمد سبزه زاری در گفت‌وگو با خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز اظهار کرد: طبق نقشه‌های هواشناسی با تغییر سوی جریانات از اواخر وقت امروز شاهد کاهش رطوبت و شرجی در استان خواهیم بود.

وی افزود: از روز دوشنبه و سه‌شنبه در برخی نقاط استان وقوع دمای ۴۹ درجه دور از انتظار نیست و وزش بادها نیز از روز دوشنبه به ویژه در ساعات بعد از ظهر متوسط تا شدید و همراه با تندباد لحظه‌ای پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان خبر داد: امروز حداکثر رطوبت‌های ایستگاه‌های هواشناسی خوزستان شادگان ۹۳ درصد، ماهشهر ۹۲ درصد، هندیجان ۸۸ درصد، اهواز ۸۷ درصد، دزفول ۸۵ درصد، آبادان ۸۱ درصد، امیدیه ۷۹ درصد، آغاجاری ۷۸ درصد، شوش دانیال ۷۷ درصد، بهبهان ۷۵ درصد، بستان ۷۰ درصد، گتوند ۶۸ درصد، شوشتر ۶۶ درصد و رامهرمز ۶۵ درصد گزارش شده است.

سبزه زاری در ادامه تصریح کرد: این حداکثر رطوبت‌ها در صبح امروز اتفاق افتاده است و به طور معمول هرچه به سمت ظهر می‌رویم رطوبت نیز کاهش پیدا می‌کند.

وی بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته شهرستان‌های آبادان با ۵۰.۸ و دهدز با ۲۶.۳ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان گزارش شده‌اند.

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان در پایان گفت: در همین مدت حداکثر و حداقل دمای هوای شهرستان اهواز به ۴۸.۸ و ۳۳.۶ درجه سانتی‌گراد رسیده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code