به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

دیدارهای باقیمانده حساس است / بازیکنان نباید به سپاهان فکر کنند – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

صادق ورمزیار در گفتگو با خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز در مورد دیدار روز پنجشنبه استقلال برابر شهر خودرو مشهد گفت: آبی پوشان در دو هفته اخیر به دو برد حساس دست پیدا کردند و به رده دوم جدول رسیدند.

وی تاکید کرد: آنها توانستند پارس جنوبی و سپاهان را شکست داده و شش امتیاز به دست آورده و رده دوم جدول را برای خود تثبیت کنند البته برد برابر سپاهان جذابیت بیشتری داشت زیرا آنها ۱۰ نفره صاحب سه امتیاز شدند.

مدافع سابق استقلال در ادامه گفت: در دیدار رفت، آبی پوشان توانستند شهر خودرو را با گل دیاباته شکست دهند. به طور حتم سهراب بختیاری زاده که جدیدا به عنوان سرمربی شهر خودرو هدایت این تیم را به عهده گرفته است نمی خواهد بازنده این بازی باشد. او برنامه ریزی خاصی برای این دیدار دارد و به دنبال این است تا با کسب سه امتیاز برابر استقلال موقعیت شهر خودرو را بهبود ببخشد.

وی ادامه داد: حالا استقلال باید با توجه به دو بردی که به دست آورده و شرایط روحی خوبی هم که دارد فقط به کسب سه امتیاز در این دیدار فکر کند زیرا با این برد می تواند صعودش را به لیگ قهرمانان حتمی کند.

ورمزیار در پاسخ به این سئوال که آیا دیدار هفته آینده آبی پوشان برابر سپاهان از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در این بازی تاثیرگذار خواهد بود یا خیر، افزود: تمرکز کادر فنی و بازیکنان باید فقط بر روی دیدار برابر شهر خودرو باشد. این بازی برای آبی پوشان حساس است و به طور کل باید گفت که سه بازی باقیمانده در لیگ برتر هر کدام از حساسیت ویژه ای برای استقلال برخوردار است. بنابراین کادر فنی و بازیکنان فقط به این دیدار فکر کنند زیرا زمان برای فکر کردن به سپاهان زیاد است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: فرهاد مجیدی روزهای سختی را پشت سر گذاشت. او حالا با دو برد پیاپی آرامش پیدا کرده و باید با تمرکز بالا، سه بازی باقیمانده در لیگ و دیدار برابر سپاهان در جام حذفی را با درایت کامل به پایان برساند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code