به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

دستورالعمل ون کافه‌ها و بازارهای خرید و فروش خودروها تدوین شد – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش تامین خبر تک چیز، سید علی مفاخریان در این جلسه با اشاره به گستردگی و تنوع فعالیت در حوزه ساماندهی گفت: کنترل و مدیریت جمعیت گونه‌های جانوری در شهر، موضوعات مربوط به اصناف یا انتقال مشاغل مزاحم بخشی از تکالیف است که نظم‌بخشی به شهرهای ما وابسته به اقدامات اصولی درباره آنان است.

وی با بیان اینکه کارگروه ملی ساماندهی می‌تواند نقش اساسی در ایجاد وحدت رویه و یکپارچگی عملکرد واحدهای ساماندهی مشاغل بین شهرداری‌های کشور و سازمان شهرداری‌ها و دهیاریهای وزارت کشور باشد، اظهار کرد: این کارگروه تاکنون تدوین دستورالعمل اجرایی ساماندهی، ضوابط تشخیص و شناسایی مشاغل مزاحم شهری و دستور العمل ساماندهی دست فروشی را به صورت نهایی انجام داده که با امضای وزیر کشور به تمام شهرداری‌های ایران ابلاغ شد.

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در ادامه تصریح کرد: دستورالعمل‌های اجرایی برای وضعیت ون کافه‌ها، بازارهای خرید و فروش خودروهای سبک و سنگین و همین طور ساماندهی کیوسک‌ها در شهر نیز انجام شده است که به زودی مراحل بعدی برای اجرای آن تکمیل خواهد شد.

مفاخریان با تاکید بر اینکه مشوق‌ها و تسیهلات اقتصادی در انتقال صنایع و مشاغل مزاحم از محدوده شهری می‌تواند راهگشا باشد، اظهار کرد: لازم است که میزان و نوع آن در هیأت وزیران طرح شود. همچنین ویژگی‌های فنی و محتوایی بانک اطلاعات و سامانه خدمات الکترونیکی در خصوص ساماندهی صنوف، مشاغل و فعالیت‌های شهری هم باید مشخص شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code