به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

خدمات‌دهی به روستاهای شهرستان گناوه گسترش یابد – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی بعد از ظهر شنبه در دیدار با بخشدار مرکزی و دو تن از دهیاران به نمایندگی از دهیاران بخش مرکزی شهرستان گناوه، ضمن تبریک میلاد امام رضا (ع) و روز شهرداری و دهیاری‌ها اظهار داشت: امروزه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی امکانات خوبی در روستاها ایجاد شده و بسیاری از امکانات موجود در شهرها در روستاها نیز فراهم شده است.

امام جمعه گناوه افزود: دهیاران به عنوان نهادهای مردمی می‌توانند نقش مؤثری در ایجاد توسعه پایدار و عینیت بخشیدن جهش تولید به عنوان شعار سال داشته و خدمات شایسته‌ای به روستاییان ارائه دهند.

وی گفت: دهیاران برای توسعه بیشتر روستاها، حمایت از روستاییان و ایجاد بسترهای لازم برای مهاجرت معکوس از شهر به روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها تلاش کنند.

امام جمعه گناوه تصریح کرد: روستاها می‌توانند نقش مؤثری در اقتصاد داشته باشند و دهیاران نیز می‌توانند در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و تشویق مردم به ماندن در روستاها نقش مؤثری ایفا کنند.

امام جمعه گناوه از فعالیت‌ها و حضور مستمر بخشدار مرکزی شهرستان در میان مردم و پیگیری مستقیم مشکلات و مسائل آنها ابراز رضایت و تقدیر کرد و افزود: امید است که بتوان با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌هایی که در روستاها وجود دارد و با همکاری بخشدار و مسئولان و دهیاری‌ها خدمات شایسته‌تری به مردم ارائه داد.

حجت الاسلام رکنی حسینی با اشاره به وجود برخی مشکلات در روستاها از دهیاران برخورد کریمانه و متواضعانه با مردم و از مردم نیز همکاری و همیاری با مسئولان جهت رفع مشکلات موجود را خواستار شد.

بخشدار مرکزی گناوه در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت‌های امام جمعه محترم و تلاش‌های دهیاران بخش مرکزی، به ارائه گزارش عملکرد و بیان برخی مشکلات موجود در روستاها پرداخت.

این دیدار با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و بسیار محدود برگزار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code