به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

حوزه بهداشت و درمان ایلام در راستای سلامت مردم قاطعانه ورود کند – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، محمد نوذری عصر امروز دوشنبه در دیدار رئیس و مدیران دانشگاه علوم پزشکی استان ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی کادر پزشکی و درمانی در این شرایط کرونایی، اظهار کرد: بیش از یک سال از ورود ویروس منحوس کرونا به کشور می‌گذرد و در اینجا جا دارد یک خداقوت جانانه به همه عوامل درگیر در ستاد کرونا به ویژه کسانی که صف مقدم مبارزه با این بیماری منحوس قرار داشتند، بگوییم.

وی در ادامه با عنوان این مطلب که برای در امان ماندن از کرونا باید سبک زندگی خود را عوض کنیم، بیان کرد: در اوایل فرضیه‌های مختلفی در مورد کرونا ارائه شد اما هرچه زمان جلوتر رفت همه آنها رنگ باختند چراکه کرونا یک ویروس بسیار ناشناخته و مرموز است.

وی افزود: امروز کرونا به ما آموخته است که برای در امان ماندن از شر این ویروس مرگبار ناچار به تغییر سبک زندگی خود هستیم.

نوذری در ادامه با عنوان این مطلب که هرجا که کار برای خدا باشد ماندگار است، تاکید کرد: البته خدمت به خلق خدا رضایت خدا را درپی خواهد داشت و قطعاً اجر این تلاش‌ها و مجاهدت‌های حوزه بهداشت و درمان در این شرایط خطیر نزد پروردگار محفوظ خواهد ماند.

معاون استاندار ایلام با اشاره به این مطلب که در بحث سلامت مردم با هیچکس تعارف نداریم، تاکید کرد: همه عوامل درگیر در کار ستاد کرونا برای حفظ سلامت مردم بایست قاطعانه به موضوعات ورود کنند چراکه ملاحظه کاری در این مسیر خسارت جبران ناپذیری درپی خواهد داشت.

سرپرست استانداری ایلام با ابراز نگرانی شدید از وضعیت کرونا در منطقه و استان، هشدار داد: الان وضعیت کرونا در عراق و خوزستان بحرانی است و اینجا لازم است فرمانداران شهرستان‌های هم مرز با این مناطق به شدت بر اجرای دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی نظارت کنند.

وی در پایان از مردم استان برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی درخواست کمک کرد و گفت: امروز بیش از هر زمانی نیازمند همکاری و جدی گرفتن وضعیت کرونا در استان هستیم و اگر خدایی نخواسته دچار موج چهارم کرونا بشویم قطعاً عواقب پشیمان کننده‌ای در انتظار همه ما خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code