به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

حمایت مناسبی از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان در کنگان انجام شود – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، سید علی پاک‌نژاد عصر شنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان کنگان اظهار داشت: با نگاه تعاملی و کمک کردن نسبت به رفع مشکلات سرمایه گذاران و کارآفرینان اقدام خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان کنگان گفت: طرح‌های اقتصادی هفتگانه شهرستان باید بررسی و طرح‌هایی که بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته باید تا آخر سال تکمیل و به بهره برداری برسند.

وی ادامه داد: طرح‌هایی که در شهرستان وجود دارد و نیاز به تسهیلات و حمایت دارند با بررسی طرح آن‌ها در صورت تأیید حتماً حمایت خواهند شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان کنگان عنوان کرد: در حمایت از کارگاه‌های آسیب دیده از ویروس کرونا خوشبختانه اتفاقات خوبی افتاد و همه دست به دست هم داده تا بتوانند به این کارگاه‌ها کمک کنند.

وی ادامه داد: بانک‌ها نسبت به جذب تسهیلات اقدام کنند و در دستور کار داشته باشند، همچنین اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی نسبت به شناسایی کارگاه‌هایی آسیب دیده اقدام و گزارش‌های آن را به ما اعلام کنند.

پاک‌نژاد افزود: ایجاد نمایشگاه دائمی شهرستان ضروری است و با توجه به مصوبه شورای برنامه ریزی استان بتوانیم در سال جاری عملیات اجرایی آن را آغاز کنیم. دستگاه‌های اجرایی نسبت به عمل کردن با وظایف خود در جهت تسریع در احداث این نمایشگاه اقدام کنند.

وی بیان کرد: با توجه به درخواست بخش خصوصی برای اجرای کلینیک تخصصی در شهرستان، دستگاه‌های اجرایی همکاری لازم داشته باشند و موانع موجود رفع کنند.

پاک‌نژاد ابراز داشت: دستگاه‌های اجرایی در همکاری با اداره آب و برق اهتمام بیشتری ورزند و همچنین خود مردم نیز در صرفه جویی در آب و برق همکاری کنند.

وی ادامه داد: از اداره آب و برق درخواست دارم دستگاه‌های اجرایی که در این زمینه همکاری ندارند با جدیت برخورد کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code