به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

جهاد اسلامی پایبندی تشکیلات خودگردان به مرزهای ۱۹۶۷ را محکوم کرد – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش تامین خبر تک چیز، جنبش جهاد اسلامی فلسطین، پیام تشکیلات خودگردان به دولت آمریکا را در خصوص پایبندی به مرزهای سال ۱۹۶۷ محکوم کرد.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین به صراحت اعلام کرد: «آنچه در نامه تشکیلات خودگردان آمده است به ما ارتباطی ندارد و ما حتی از یک ذره از خاک فلسطین صرف نظر نخواهیم کرد».

این در حالی است که ساعاتی پیش «زیاد النخاله» دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در جریان سخنرانی خود در یک کنفرانس درباره عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تأکید کرد: «روند عادی سازی روابط با تل آویو حرکتی در مسیر محاصره مقاومت علیه رژیم صهیونیستی به شمار می‌رود».

النخاله در ادامه گفت: «آمریکا به دنبال محاصره مقاومت در منطقه است تا واشنگتن و تل‌آویو بتوانند برای تغییر جغرافیای منطقه اقدام کنند».

وی افزود: «ما معتقد هستیم که ملت‌های اسلامی و عربی حامی آرمان فلسطین و قدس، می‌دانند که تحولات امروز توطئه‌ای علیه دین و تاریخ آنها محسوب می‌شود».

النخاله همچنین گفت: «ما در برابر تمام خطراتی که هر روز شاهد آن هستیم، مانند یک سد محکم و با شعار اتحاد علیه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در برابر این فروپاشی عربی می‌ایستیم».

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین هم چنین طرح موسوم به ابتکار صلح عربی را مورد انتقاد قرار داد و از آن به عنوان پلی برای عبور برخی کشورهای عربی به سمت دشمن صهیونیستی یاد کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code