به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

جمع آوری ۱۰۰ تخته چادر نوروزی در ایلام – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ جمال موسوی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال دستورات ستاد مقابله با ویروس کرونا مبنی بر عدم برپایی چادر در دامان طبیعت، این موضوع با تشکیل اکیپی از ماموران یگان امداد به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه اجرای این طرح تا جمع آوری کامل تمام چادرها در دامان طبیعت ادامه خواهد یافت، خاطرنشان کرد: از مردم عزیزی که هم اکنون در چادرها هستند خواهش می‌کنیم به جهت سلامت خود و خانواده هرچه سریع‌تر چادر خود را جمع آوری و به خانه‌های خود بازگردند.

سرهنگ موسوی اظهار کرد: پلیس با همکاری مقام قضائی، محیط زیست، اداره بهداشت، یگان حفاظت جنگل‌ها و منابع طبیعی به صورت روزانه چادرها را جمع آوری و با هیچکس مماشاتی ندارد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام با تاکید بر اینکه این اقدام صرفاً به جهت سلامتی خود مردم است، گفت: با کسانی که از دستورات ستاد مقابله با کرونا سرپیچی کنند و کماکان اصرار بر ماندن در چادرها کنند برابر قانون برخورد خواهد شد.

این مسئول انتظامی در خانه ماندن را تنها راه پیشگیری از ویروس کرونا خواند و گفت: از همشهریان می‌خواهیم حتماً توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code