به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

تورم و افزایش قیمتها از مشکلات شهرداری بهارستان در توسعه شهری است – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش تامین خبر تک چیز، داوود بحیرایی شهردار بهارستان، با بیان اینکه سال ۹۸ سالی بود که تلاطم‌هایی داشتیم، اظهار داشت: اغتشاشات سال ۹۸ باعث آسیب رسیدن به شهر و شهروندان شد و پس از آن بیماری کرونا مشکلات بسیاری را به دنبال داشت و همه اینها مشکلاتی را برای همه به دنبال داشته است.

وی با اشاره به تأسیس باغ خانواده در جنوب شهر بهارستان که مجموعه امنی برای بانوان شهر با ظرفیت نیمی از جمعیت بانوان بهارستان، تأسیس فرهنگسرای بزرگ شهر بهارستان گفت: تا دو ماه آینده تالار نور برای برگزاری مراسمات شهری و فرهنگی و معنوی به بهره‌برداری خواهد رسید و طی چند روز آینده ادارات مختلف و برخی بانک‌ها که در اغتشاشات آسیب دیده بودند مجدداً آغاز به کار خواهند کرد.

نورپردازی و دیوارنگاری و ایجاد دیوارهای سنتی و زیبا در بهارستان

شهردار بهارستان خاطرنشان کرد: با مبلغی بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال پروژه‌های زیباسازی در سطح شهر با اجرای پروژه‌هایی نظیر نورپردازی و دیوارنگاری و ایجاد دیوارهای سنتی و زیبا انجام شده است، المان‌های نوری و حجمی در مناسبت‌های مختلف، نصب المان‌های شهری و تابلوهای راهنمایی رانندگی از دیگر اقداماتی است که شهرداری بهارستان انجام داده است.

شهردار بهارستان به پروژه‌های فضای سبز شهرداری بهارستان در سطح این شهر اشاره کرد و گفت: از شهروندان خواهشمندیم نسبت به کاشت درخت در منازل و مجتمع‌های خود اقدام کنند، اگر همه در این خصوص اقدام کنند حداقل ۴۰ هزار درخت در بهارستان غرس خواهد شد ضمن اینکه شهروندان با رها نکردن زباله در سطح شهر می‌توانند در این خصوص یاری رسان شهرداری باشند.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات بهارستان سگ‌های ولگرد بوده است، گفت: اقدامات خوبی در این خصوص انجام شده است، پیمانکاری این حیوانات را زنده گیری می‌کند، عقیم سازی و در طبیعت رهاسازی می‌کند.

بودجه سال ۹۹ شهرداری بهارستان ۹۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است

بحیرایی با بیان اینکه بودجه شهرداری بهارستان در حدود ۶۲ میلیارد تومان بوده است، اظهار کرد: بودجه سال ۹۹ شهرداری بهارستان ۹۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است که متأسفانه با افزایش قیمت‌ها و تورم موجود توان عملیاتی و اجرایی شهرداری را کاهش می‌دهد.

وی با بیان اینکه بودجه شهرداری بهارستان از سال ۹۸ تا سال ۹۹ رشد خوبی داشته است، گفت: امیدوار هستیم با یاری خدا و کمک مردم عزیز و همت همکاران شهرداری بتوانیم این میزان بودجه را وصول کنیم و وظایفمان را بنا بر تعهدی که داشته‌ایم به خوبی انجام دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code