به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

تلاش برای راه اندازی نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد در اشکنان – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، صابر سهرابی صبح سه شنبه در جلسه «سه شنبه‌های تکریم» که به صورت ویدئوکنفرانسی با خانواده ۲ شهید شهر «اشکنان» فارس برگزار شد، افزود: وظیفه همه مسئولین است که به خانواده شهدا سرکشی کنند.

وی افزود: امیدوارم این ویروس منحوس رخت بربندد و بتوانیم به صورت حضوری خدمت خانواده شهدا برسیم.

دبیر شورای فرهنگ عمومی فارس با تاکید بر اینکه عزت کشور مرهون خون شهداست، تاکید کرد: وصیت نامه شهدا را باید آویزه گوش خود کنیم چرا که در وصیت نامه شهدا به اموری نظیر حفظ و پاسداشت نظام مقدس جمهوری اسلامی، تاکید شده است.

سهرابی با اشاره به اینکه راه رفتن در مسیری که شهدا طی کرده اند کار سختی است و باید برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به طرق مختلف گام برداشت، یادآور شد: تأسیس کانون‌های مساجد برای این بود که دین با زبان هنر گسترش یابد و اگر بخواهیم با شکل‌های متفاوتی دین را گسترش دهیم، یکی از روش‌های آن کانون‌های مساجد محسوب می‌شود.

وی، اظهار کرد: نهایت تلاش را خواهم کرد تا نمایندگی فرهنگ و ارشاد در اشکنان راه اندازی شود و در این خصوص با مدیرکل راه و شهرسازی نیز رایزنی شد.

مجتمع فرهنگی تربیتی در حال ساخت اشکنان ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در صورت تأمین اعتبار از سوی راه و شهرسازی در دهه فجر ۹۹ به بهره می‌رسد.

به گزارش خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، شهید «اکبر نجفی» متولد ۱۳۳۹ در تاریخ ۱۴ اسفند ۶۵ در عملیات «کربلای ۵» در منطقه «شلمچه» مجروح شده و در بیمارستان تهران به شهادت رسید و بسیجی شهید «محمد دست نشان» متولد ۱۳۴۹ که در سال ۱۳۶۹ در «زهک» زابل توسط اشرار اسیر شد و خبر شهادت او در سال ۱۳۸۲ در پاکستان تأیید شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code