به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

برگزاری همایش سادات عظیم شان کرمانشاهی در روز شهادت حضرت زهرا(ع) – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

رضا فرخ شاهی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز اظهار کرد: در راستای ترویج مبانی اهل بیت همایش سادات عظیم شأن کرمانشاهی همزمان با سراسر کشور روز یکشنبه ۲۸ دی ماه در کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این همایش برای نهمین سال در کرمانشاه برگزار می‌شود، افزود: این همایش برای نخستین بار به دعوت آیت الله میبدی در کرمانشاه انجام گرفت و از آن موقع هر سال در روز شهادت حضرت زهرا (س) این همایش برگزار می‌شود.

دبیر همایش سادات عظیم شأن کرمانشاهی، تصریح کرد: این مراسم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در روز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها ساعت ۹:۳۰ صبح از مقابل مسجد آیت الله میبدی در خیابان مطهری کرمانشاه آغاز و به صورت دسته عزاداری به سمت مسجد جامع کرمانشاه حرکت می‌کند.

فرخ شاهی بیان کرد: در این مراسم صدها نفر از سادات با پرچم‌های سبز به سمت مسجد جامع کرمانشاه حرکت می‌کنند تا مظلومیت این بانوی بزرگوار را نشان دهند.

وی خاطر نشان کرد: سادات عظیم شأن کرمانشاهی در این مراسم بخشی از وصیت نامه حضرت زهرا سلام الله علیها را که به حضرت علی (ع) می‌فرمایند: یا علی سلام مرا تا روز قیامت به فرزندانم برسان را قرائت خواهند کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code