به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

برتری کرمان برابر هوانیروز/ صادقی: عملکرد فدراسیون هندبال خوب است – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، سومین بازی از دومین روز از دور برگشت سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان گرامیداشت سردار شهید پور جعفری امروز پنجشنبه ۲۰ آذرماه در سالن پوریای ولی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز انجام شد. در این دیدار که در گروه دوم این مسابقات برگزار می‌شد تیم مس کرمان با اختلاف ۱۰ گل پرواز هوانیروز اصفهان را از پیش را برداشت.

در این بازی درحالیکه سروش عرشی سرمربی هوانیروز نیمه نخست از بازی اخراج شد، شاگردان حمید صادق شاه نشین در تیم مس کرمان توانستند ۲۳ بر ۱۳ برابر پرواز هوانیروز اصفهان به برتری دست یابند و به صدرنشینی خود در این گروه ادامه دهند.

حمید صادقی، سرمربی تیم هندبال مس کرمان پس از برتری تیمش در این دیدار اظهار داشت: بازی امروز بازی خوبی شد. ما می‌دانستیم تیم حریف از ما ضعیف‌تر است اما به بچه‌ها تاکید کرده بودیم که هیچ تیمی برای ما فرقی ندارد و باید با تمام توان در به مصاف تیم‌ها برویم.

وی در ادامه افزود: بازی بعدی ما برابر تیم سپاهان است و در این بازی توانستیم به هماهنگی‌های خوبی برسیم. تیم حریف زحمت کشید و خوب کار کرد. این تیم جوانان خوبی دارد و برای این تیم زحمت زیادی کشیده شده اما نسبت به بحث توانایی ما از آنها بالاتر بودیم. به تیم حریف و کادر فنی و بازیکنان این تیم تبریک می‌گویم.

صادقی تاکید کرد: باید از پاکدل رئیس فدراسیون تشکر کنم و تبریک بگویم که در این شرایط سخت لیگ را برگزار می‌کنند و فکر می‌کنم نسبت به سایر فدراسیون‌ها در بحث برگزاری لیگ بهتر عمل شده است. همچنین از استان فارس که میزبانی را پذیرفت تشکر می‌کنم و کارها به خوبی پیش رفته است. امیدوارم این مسئله تداوم داشته باشد و در استان‌های دیگر نیز در بحث میزبانی‌ها این طور عمل کننند.

دور برگشت مسابقات لیگ برتر هندبال آقایان که از نوزدهم آذر ماه آغاز شده است تا ۲۴ آذرماه در سالن پوریای ولی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز ادامه خواهد داشت که در بازی‌های فردا جمعه این رقابت‌ها در گروه اول پیگیری خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code