به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

برتری مس کرمان برابر زغال سنگ/بکماز:روی کاغذ هنوز شانس صعود داریم – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، در ادامه دیدارهای روز نخست مرحله دوم از دور برگشت سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر یادواره شهید حسین پور جعفری از امروز سه شنبه ۱۶ دی ماه دو تیم مس کرمان و زغال سنگ طبس آخرین دیدار گروه ب را انجام دادند که نارنجی پوشان مس موفق شدند در یک دیدار جذاب با نتیجه ۲۸ بر ۲۳ به برتری دست یابند. تیم زغال سنگ طبس که با هدایت علیرضا بکماز سرمربی جوان در رقابت‌های لیگ برتر حاضر شده در این دیدار عملکرد خوبی مقابل تیم صدرنشین گروه ب به نمایش گذاشت اما عملکرد نارنجی پوشان و تدابیر سرمربی مس یعنی حمید صادقی شاه نشین بر تفکرات بکماز جوان غلبه کرد تا نماینده کرمان کماکان به صدرنشینی خود در گروه ب ادامه دهد.

پیش از این بازی دو مسابقه دیگر نیز انجام شد که تیم‌های فراز بام خائیز دهدشت و فولاد مبارکه سپاهان مقابل حریفان به برتری رسیدند.

علیرضا بکماز سرمربی تیم زغال سنگ طبس پس از شکست برابر مس کرمان گفت: کار صعود ما می‌توانست اینقدر پیچیده نباشد اما روی کاغذ هنوز شانس داریم. بازی بسیار سنگینی بود برای تیم ما و فشار زیادی آوردیم و یک مهره جدید را هم جابجا کردیم و بازی به شدت پایاپای بود.

وی خاطرنشان کرد: تیم از پیش بازنده‌ای نبودیم و تمام سعی و تلاش خودمان را کردیم و چیزی کم نگذاشتیم و فکر می‌کنم هنور روی کاغذ شانس صعود داریم. دوره‌ای که در شیراز بازی کردیم کار صعود ما را خراب و پیچیده کرد؛ ما می‌توانستیم راحت تر از این حرف‌ها صعود کنیم اما هنوز ناامید نیستیم و ادامه می‌دهیم. ورزش همین است و این اتفاق می‌توانست برای هر تیمی بیافتد.

حمید صادقی شاه نشین سرمربی تیم مس کرمان پس از پیروزی تیمش برابر زغال سنگ طبس گفت: در وقفه به وجود آمده روی نقاط ضعف طبس و نقاط قوت خودمان کار کرده و دو امتیاز حساس بازی را به دست آوردیم.

وی اظهار داشت: بازی امروز بازی حساسی بود. طبس هم مثل ما به دو امتیاز بازی نیاز داشت تا با امتیاز کامل به دور بعد صعود کند. در این مدتی که فرصت داشتیم روی تاکتیک و تکنیک تیم طبس و دفاع و البته حمله خودمان کار کرده بودیم. اوایل بازی بچه‌ها کمی سرد شروع کردند و فکر می‌کنم به خاطر مراسم پیش از بازی بود و بدن‌ها سرد شده بود و رفته رفته به روند بازی برگشتیم و موفق شدیم در نهایت بازی را به سود خودمان به اتمام برسانیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code