به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

ایستگاه مکانیزه ضدعفونی خودرو در آمل راه‌اندازی شد – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، در این مرکز که فعالیت خود را از یکشنبه دهم فرودین به همت گروه‌های جهادی، بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان وشهرداری آمل در حدفاصل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل و کنار پل میربزرگ آمل آغاز کرده، خودروها با قرار گرفتن در ۳ تونل تعبیه شده، با محلول‌های آماده ضدعفونی و گندزدایی می‌شوند.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آمل در این باره به خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز گفت: در این ایستگاه که به صورت شبانه روزی فعالیت خواهد کرد، روزانه بیش از ۴ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده استفاده شده و بر روی خودروها پاشیده می‌شود.

سرهنگ مهدی فلاح افزود: این تونل با استفاده از سنسورهای چشمی کنترل شده و به محض ورود خودرو به داخل آن، مواد ضدعفونی کننده با استفاده از آب پاش های هوایی وکناری به خودروها پاشیده می‌شود.

وی اظهارداشت: این اقدام در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی خودروهای سبک که قصد تردد در شهر را دارند ضدعفونی می‌کنند.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه آمل گفت: قرارگاه پدافند زیستی شهرستان آمل که به همت این فرماندهی تشکیل شده از نخستین روز شیوع ویروس کرونا در کنار فعالیت‌های رسمی خود، وارد میدان شده و کمک‌های مردمی را بین آنان توزیع می‌کند.

سرهنگ فلاح از همراهی وحمایت خوب شهرداری آمل در راه اندازی ایستگاه ضدعفونی خودروها قرارگاه پدافند زیستی این شهرستان آمل قدردانی کرد وادامه داد، به همت گروه‌های جهادی، بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان آمل هم اکنون در هر شبانه روز بیش از ۲۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده تولید به منظور گندزدایی از بخش‌های مختلف شهر توزیع می‌شود و تا ریشه‌کن کردن این ویروس، در میدان باقی می‌ماند.

وی یادآورشد، که علاوه بر این تولید و توزیع ماسک نیز توسط گروه‌های جهادی سپاه ناحیه شهرستان آمل در کارگاه‌های بزرگ وخانگی تولید ودر سطح بیمارستانها ومراکز بهداشتی ودرمانی شهرستان توزیع می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code