به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

اعمال محدودیت تردد روز طبیعت در گیلان – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز، ارسلان زارع عصر سه‌شنبه در جلسه ویدئو کنفرانس با فرمانداران شهرستان‌های استان گیلان با اشاره به رصد تمام اقدامات در راستای اجرای مصوبات ستاد مبارزه با کرونا، اظهار کرد: رعایت توصیه‌های بهداشتی لازم و ضروری است.

وی با اشاره به ۱۳ فروردین روز طبیعت و حضور ایرانیان در طبیعت، افزود: با توجه به شرایط امروز کشور و شیوع ویروس کرونا و خطر انتقال این ویروس در تجمعات شهروندان باید این روز در خانه‌های خود بمانند.

استاندار گیلان در ادامه با بیان اینکه شهروندان با اصل خود مراقبتی و دیگر مراقبتی را برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و کمک به کادر درمان و پرستاران رعایت کنند، گفت: بر اساس دستور العمل های ابلاغی ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا تمام مراکز، مناطق تفریحی و تفرجگاه‌ها تعطیل و با محدودیت تردد همراه خواهد بود.

وی با اشاره به اجرای طرح بسیج ملی غربالگری و پیشتاز گیلان در این طرح، تصریح کرد: بیش از ۹۰ درصد مردم گیلان در این طرح غربالگری شده‌اند.

زارع در ادامه به راه اندازی سامانه خرید اینترنتی استانی نیز در آینده نزدیک اشاره و بیان کرد: می‌توانید این سامانه را برای هر شهرستان نیز راه اندازی کنیم در این زمینه فرمانداران و اصناف می‌توانند همکاری کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code