به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

اعطای وام خوداشتغالی به مددجویان تحت درمان اعتیاد – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

روناک فرهادیان در گفتگو با خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز با بیان اینکه وام خوداشتغالی به مددجویان تحت درمان اعتیاد اعطا می‌شود، اظهار کرد: در مرکز ترک اعتیاد «پرواز دوباره سیمرغ» بیماران به مدت چهار ماه به صورت شبانه‌روزی اقامت داشته و تحت درمان قرار می‌گیرند.

وی افزود: در صورت بهبودی و پاک شدن، هشت ماه تحت نظر بوده و پس از یک سال فارغ‌التحصیل می‌شوند به طوری که مهارت‌های در حد توان خود را آموخته تا وارد بازار کار شوند.

روانشناس و مشاور مرکز جامع درمان اعتیاد گفت: هر بیمار اعتیاد در مدت اقامت خود در مرکز ترک اعتیاد مهارت‌هایی در حد توانش را با مشاور در میان گذاشته و راهنمایی‌های لازم را دریافت می‌کند.

وی ادامه داد: مرکز نوپا «پرواز دوباره سیمرغ» در حال حاضر برای مددجویان دوخت لباس را آموزش می‌دهد، مددجویان پس از گذراندن دوره چهار ماهه آموزشی به مراکز فنی و حرفه‌ای برای اخذ وام خوداشتغالی معرفی می‌شوند.

گفتنی است، مشاوره و اشتغال برای خانواده‌های تحت تکفل این مددجویان امکان پذیر بوده و عموم مردم می‌توانند برای دریافت مشاوره، درمان، کاهش آسیب و پیشگیری از اعتیاد با شماره تلفن ۰۹۶۲۷ تماس بگیرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code