به وب سایت بزرگ تک چیز خوش آمدید

آخرین شرایط ملی‌پوش کاراته بعد از جراحی/عباسعلی روحیه بالایی دارد – تامین خبر تک چیز | اخبار ایران و جهان

سمانه خوش قدم با بیان مطلب فوق به خبرنگار واحد تامین خبر تک چیز افزود: روز گذشته عمل جراحی حمیده عباسعلی توسط دکتر امینی و تیم پزشکی خوب ایشان انجام شد و بعد از پایان جراحی نیز، عمل را موفقیت آمیز دانستند. دکتر امینی ابراز امیدواری کرد تا عباسعلی در مدت زمان تعیین شده به میدان مسابقه بازگردد.

وی افزود: اینکه با پیگیری‌های خوب رئیس فدراسیون و هماهنگی‌های صورت گرفته در کمترین زمان ممکن بعد از آسیب دیدگی عباسعلی، موفق شدیم شرایط جراحی را فراهم کنیم، خیلی اهمیت داشت. در واقع زمانی را از دست ندادیم و امیدوارم برنامه‌های بعدی درمان طبق آنچه دکتر امینی طراحی کرده پیش برود.

سرمربی تیم ملی کاراته ادامه داد: این کاراته کای خوب کشورمان سختی‌های زیادی برای کسب سهمیه المپیک پشت سر گذاشته است. عباسعلی روحیه بالایی دارد و این موضوع کمک بسیار مفید و مؤثری است برای آنکه کارهای درمانی در بهترین شرایط دنبال شود.

خوش قدم در پایان گفت: به نوبه خودم از تمامی کسانی که برای انجام امور درمانی عباسعلی تلاش کردند، طباطبایی رئیس فدراسیون، مسئولان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش، مهدی علی نژاد معاون وزیر و فخری تشکر و قدردانی می‌کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code